KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17453456

nr 1745 3456

Carl Köhler

(1919-2006), Sverige

Oljemålning, Stockholms slott. Signerad. Olja på duk, oramad, 50x54 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 1 december 2025
kl 20:27:15

Carl Köhler

Läs mer om Carl Köhler